• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱

دکتر آرام: اجری که بهزیستی از نتیجه اقدامات درست و مناسبش دریافت میکند با هیچ ارزش مادی قابل قیاس نیست

دکتر آرام در آیین تکریم و معارفه معاونت امور اجتماعی و معاونت امور توسعه پیشگیری بهزیستی مازندران:

 

 دکتر آرام: اجری که بهزیستی از نتیجه اقدامات درست و مناسبش دریافت میکند با هیچ ارزش مادی قابل قیاس نیست

 

آیین تکریم و معارفه معاونت امور اجتماعی و معاونت امور توسعه پیشگیری بهزیستی مازندران با حضور دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران  و معاونین ، همکاران این دو حوزه و نمایندگان بخش غیر دولتی برگزار شد.
به گزارش باران به نقل از روابط عمومی بهزیستی مازندران دکتر آرام با اشاره به اعتماد و باور جامعه نسبت به بهزیستی گفت: فعالیت های بهزیستی در بهبود کیفیت زندگی و تغییر الگوهای  اجتماعی نقش بسزایی دارد و با اقدامات صحیح و مناسب در ایجاد آرامش در جامعه و فرد تاثیر گذار است.
وی بهتر زیستن و ارتقا کیفیت زندگی را محور اصلی تمام فعالیت های بهزیستی عنوان و تصریح کرد: تک تک کارکنان بهزیستی و نهاد های مردمی و غیر دولتی که بهزیستی را همراهی میکنند در رسیدن به این هدف سهیم هستند.

وی افزود: با برنامه ریزی های درست و اقدامات مناسب و مداخلات به موقع میتوان معضلات اجتماعی را کنترل و فضای جامعه را از تنش ها و اضطراب دور کرد.
مدیر کل بهزیستی مازندران توقف و کاهش رشد طلاق در سال 95 از 8/7 درصد در سال 94 به 2/5 درصد در سال 95 را یکی از اقدامات مهم حوزه پیشگیری برشمرد و با اشاره به کاهش رتبه مازندران در کشور در بحث اعتیاد گفت: با اقدامات پژوهشی ، تحقیق میدانی و شناسایی باور های غلط در مورد اعتیاد و اطلاع رسانی به موقع، توانستیم این معضل را کنترل کنیم.
وی با اشاره به تعامل مناسب بین ساختار اداری و بخش غیر دولتی،بر ارائه بهترین خدمات ممکن به جامعه هدف تاکید کرد و افزود: اجری که بهزیستی از نتیجه اقدامات درست و مناسبش دریافت میکند با هیچ ارزش مادی قابل قیاس نیست.
دکتر آرام با بیان اینکه مراسم امروز تنها برای جابجایی نقش ها و استفاده از توان و دانش مدیریتی افراد در دیگر حوزه ها می باشد، ضمن تقدیر از زحمات خانم رحمانی در معاونت امور توسعه پیشگیری افزود: خانم رحمانی با اقدامات ارزشمند خود تعامل بسیار سازنده ای با کارشناسان و بخش برون سازمانی برقرار کرد و ضریب نفوذ بهزیستی در حوزه خدمات دهی را افزایش داد.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه مدیریت  به دانش و تجربه خانم رحمانی به دلیل شناخت عمیقی که از مجموعه بهزیستی دارند نیاز است و بعنوان مشاور مستقیما در حوزه مدیریت از حضورشان استفاده می شود.
مدیر کل بهزیستی مازندران خانم دکتر پورفاطمی را یکی از با سابقه ترین مدیران با سطح علمی بسیار بالا عنوان کرد و با اشاره به حساسیت و اهمیت حوزه اجتماعی گفت: آنچه اکنون معرف سازمان بهزیستی در جامعه است فعالیت های حوزه اجتماعی میباشد زیرا به موضوعاتی می پردازد که از مهمترین ترین دغدغه های جامعه و اصلی ترین مطالبه مردم و مسئولین است.
دکتر آرام همچنین با اشاره به سوابق مدیریتی حسین زاده وی را مدیری توانمند، صاحب اندیشه، برنامه ریز و پرتلاش خواند و گفت: آقای حسین زاده در پست مدیریت نیروی انسانی و نیز ریاست بر اداره بهزیستی آمل با مدیریت هوشمندانه توانست این 2 جایگاه پر چالش را به خوبی هدایت کند.

در پایان خانم رحمانی به عنوان مشاور مدیر کل، دکتر پورفاطمی به سمت معاونت امور توسعه پیشگیری و حسین زاده بعنوان معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران،  حکم خود را از مدیر کل دریافت کردند.

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير