• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت آغاز ایام الله دهه مبارک فجر

دهه فجر، میلاد نوین ملتی است که در تاریخ بشری، یکی از زیباترین و شورانگیزترین تحولات حماسه آفرین را، برمبنای ایمان، عدالت، مردم سالاری، امید و همچنین بر محور امامت و ولایت رقم زدهاست . بی‌گمان آنچه که انقلاب اسلامی و مردمی ایران را جاودانه ساخته، چیزی جز اخلاص بنیانگذار این بنای سترگ و حضور فراگیر همه اقشار ، به ویژه طبقات فرودست و مستضعفین جامعه نبود.

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت آغاز ایام الله دهه مبارک فجر

به گزارش  باران به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ، دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت آغاز یوم الله دهه مبارک فجر پیام تبریک به شرح ذیل صادر کرد.

دهه فجر، میلاد نوین ملتی است که در تاریخ بشری، یکی از زیباترین و شورانگیزترین تحولات حماسه آفرین را، برمبنای ایمان، عدالت، مردم سالاری، امید و همچنین بر محور امامت و ولایت رقم زده است .  بی‌گمان آنچه که انقلاب اسلامی و مردمی ایران را جاودانه ساخته، چیزی جز اخلاص بنیانگذار این بنای سترگ و حضور فراگیر همه اقشار ، به ویژه طبقات فرودست و مستضعفین جامعه نبود.

اینک نیز آنچه این الگوی جهانی را استمرار بخشیده راهنمایی مدبرانه‌ رهبر معظم انقلاب و اعتماد قوی ملت به آرمان های جمهوری اسلامی ایران است.

اینجانب بعنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ بهزیستی مازندران و متعهد به شعارهای دولت تدبیر و امید، سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را به تمامی مردم غیور ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار مازندران تبریک گفته وگرامیداشت این ایام فرخنده را فرصتی ناب برای تجدید پیمان با معمار کبیر انقلاب اسلامي و آرمان‌های شهدای گرانقدر ایران ( از شهدای انقلاب تا شهیدان مدافع حرم) می دانم و به روح پرفتوح آن ستارگان درخشان و امیدآفرین درود می‌فرستم.

امیدوارم در ذیل توجهات حضرت حق و عنایات خاصه امام زمان (عج) و رهبری هوشمندانه حضرت آیت الله خامنه ای، هر روز شاهد پیشرفت های چشمگیر ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها باشیم و ایران و ایرانی همواره سربلند و شاد باشد.

دکتر سید سعید آرام
مدیر کل بهزیستی مازندران

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير