• سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ | Tuesday 03 October 2023
  • بروز رسانی شده: پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
صفحه نخست >> روانشناسی اجتماعی تاریخ نشر: جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵

دکتر آرام: خانه مهر حلقه مفقوده در روند آسیب شناسی فرزندان طلاق بود

با حضور مدیر کل بهزیستی مازندران مرکز ملاقات فرزندان طلاق افتتاح شد

 

دکتر آرام: خانه مهر حلقه مفقوده در روند آسیب شناسی فرزندان طلاق بود

به گزارش پایگاه خبری باران به نقل از روابط عمومی بهزیستی مازندران

مرکز ملاقات فرزندان طلاق (خانه مهر) با حضور دکتر سید سعید آرام؛ مدیر کل بهزیستی استان مازندران و حجت الاسلام سید مرتضی موسوی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل مازندران افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران، دکتر آرام خانه مهر را حلقه مفقوده در روند آسیب شناسی فرزندان طلاق عنوان کرد و با بیان اینکه بیشتر فرزندان طلاق ناچار بودند در محیطی نامناسب با روحیاتشان، با والدین خود ملاقات کنند، گفت: در محیط جدید فرزندان طلاق در فضایی امن و مناسب، والدینشان را ملاقات خواهند کرد. ضمن اینکه از مشاوره و خدمات همکاران بهزیستی در جهت کاهش آسیب های ناشی از طلاق، بهره مند خواهند شد.
مدیر کل بهزیستی مازندران مجموع خانه مهر در استان را 17 مورد اعلام  کرد و افزود : 10 خانه مهر افتتاح شده است و مابقی طی هفته آینده تجهیز و راه اندازی خواهد شد.
وی ضمن تقدیر از قوه قضاییه وهمکاری های فی مابین، اقدامات انجام شده را در جهت کاهش آسیب های اجتماعی مثبت ارزیابی نمود و تصریح کرد: امید است تا با همکاری های انجام شده بتوانیم بعنوان عضوی از جامعه شرایطی را فراهم کنیم تا به هدف نهایی بهزیستی که بهتر زیستن است، دست پیدا کنیم.
 
حجت الاسلام موسوی نیز در این مراسم از اقدامات بهزیستی، علی رغم محدودیت های مالی تقدیر و تشکر نمود و نقش بهزیستی را در کاهش آسیب های اجتماعی ، بسیار حائز اهمیت دانست.
معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه های خدمات رسان موظفند در جهت تجهیز، به روز رسانی و توانمند سازی چنین مراکزی اقدام کنند افزود: نباید تنها بهزیستی را متولی پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانست و یکی از مطالبات مهم ما از دیگر دستگاه ها، ارائه مستندات و گزارش عملکردشان در این زمینه می باشد.
 

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير