• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۸

پیام تبریک دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران در پی کسب رتبه برتر از سوی سازمان بهزیستی کشور

در جشنواره شهید رجایی هفته دولت یاد آور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب اسلامی و احیاء کننده روز های پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجائی و باهنر است .

پیام تبریک دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران  در پی کسب رتبه برتر از سوی سازمان بهزیستی کشور

به گزارش باران به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران  در پی کسب رتبه برتر از سوی سازمان بهزیستی کشور در جشنواره شهید رجایی پیام تبریک صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل است.

 
جناب آ قای دکتر انوشیروان محسنی بندپی          
معاون محترم وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور  
     
سلام علیکم

هفته دولت یاد آور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب اسلامی و احیاء کننده روز های پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجائی و باهنر است .

انتخاب شایسته سازمان بهزیستی کشور به عنوان دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی برای دومین سال پیاپی بیانگر حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، سازماندهی موثر، کارآمدی و شایستگی های حضرتعالی و در سایه تلاشهای بی شائبه و خالصانه همکاران خدوم سازمان می باشد . اینجانب بعنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ سازمان بهزیستی ، این موفقیت را به جنابعالی و  تمامی همکاران خدوم این سازمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند سبحان در سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در دولت تدبیر و امید در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  بیش از  پیش موفق و موید باشید .

دکتر سید سعید آرام
مدیرکل بهزیستی استان مازندران

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير