• سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ | Tuesday 03 October 2023
  • بروز رسانی شده: پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰

پیام دکترآرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران به مناسبت هفته دولت

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران؛ دکتر سید سعید آرام، در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، آغاز هفته دولت را به همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک گفت...

پیام دکترآرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران به مناسبت هفته دولت

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت، نمادی از وحدت مردم و دولت بعنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است  .هفته دولت فرصت مناسبی برای تقویت نشاط و امید جامعه با انعکاس مطلوب خدمات دولت تدبیر و امید به مردم است. امید و نشاطی که با هدایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اهتمام دولتمردان خستگی ناپذیر و حماسه ساز بی ادعای دولت با همدلی ملت شریف ایران اسلامی حاصل شده است.هفته دولت فرصت شایسته و ارزشمندی برای تحقق آرمان های بلند انقلاب اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درعرصه خدمت رسانی به مردم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و عرض تبریک هفته دولت و روز کارمند، از تلاش ها و خدمات صادقانه و بی منت خدمتگزاران خدوم سازمان بهزیستی سراسر کشور به ویژه خانواده بزرگ بهزیستی استان مازندران تبریک عرض نموده، سربلندی و توفیق روزافزون را در عرصه مقدس مهرورزی به همنوع و خدمت به  نیازمندان، از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

 
دکتر سیدسعید آرام
مدیرکل بهزیستی استان مازندران

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير