• سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Tuesday 16 April 2024
  • بروز رسانی شده: پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
صفحه نخست >> ورزش تاریخ نشر: سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

افشاگری هادی عقیلی از دعوت به تیم‌ملی بدون اطلاع کی‌روش!

دستیاران کارلوس با دعوت از من به او شوک دادند

  افشاگری هادی عقیلی از دعوت به تیم‌ملی بدون اطلاع کی‌روش!

 

مدافع سابق تیم‌ملی امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما حاضر شد و دست به افشاگری جالبی زد.

به گزارش روابط عمومی «سلام صبح بخیر»، امروز هادی عقیلی در میز سه کنج حاضر شد و حرف‌های جالبی به زبان آورد.

عقیلی در ابتدا درباره جدا شدن از تیم ملی جوانان گفت: تقریبا 5 ماهی بود که با تیم ملی همکاری داشتم اما به خاطر برخی مسائل بعد از اردوی روسیه تصمیم گرفتم از تیم جدا شوم. چیز مهم و خاصی نبود فقط همکاری ادامه پیدا نکرد.

او درباره لیگ فصل آینده که از نظر خیلی ها جذاب خواهد بود، گفت: «به نظر من سال گذشته لیگ خوبی داشتیم. امسال یکی از جذابیت های لیگ این است که آقای برانکو نیست! سال پیش سپاهان قهرمان نیم فصل اول شد و همه انتظار داشتند قهرمان شود. تیم استقلال هم نیم فصل دوم بیشترین امتیاز را آورد اما در نهایت پرسپولیس قهرمان شد که به خاطر آماده نگه داشتن تیم توسط برانکو بود. من مدت کوتاهی با او کار کردم و می دانم شرایط تمرینی و مدیریت تیم توسط او چگونه است.»

عقیلی در پاسخ به این سوال که آیا منظورتان این است که در واقع با خروج برانکو از لیگ قدرت تیم ها نزدیک تر خواهد بود، جواب داد: «برانکو تاثیر زیادی در لیگ داشت. او چهار سال و نیم در پرسپولیس حضور داشت و فقط یک سال با تفاضل گل قهرمان نشدند اما سه سال قهرمان شدند و او چهار سال پیاپی توانست تیم را سرپا نگه دارد. در دوره ای که او سرمربی تیم ملی بود هم ایشان با 13، 14بازیکن بیشتر کار نمی کردند و اگر کسی مصدوم یا محروم می شد دیگران شانس همکاری پیدا می کردند.»

او درباره شانس قهرمانی سپاهان در فصل جدید گفت: «سپاهان سال گذشته هم تیم خوبی داشت و بر اساس سیستمی که بازی می کند و چینشی که دارد بیشتر از دفاع چپ و راست استفاده می کند به ویژه در چند بازی آخر این سیستم به چشم می خورد.»

عقیلی در خصوص حضور مربیان خارجی چون استراماچونی، کالدرون و دنیزلی در لیگ و در پاسخ به این سوال که آیا با آنها لیگ جذاب تر می شود، توضیح داد: «همه چیز را زمان مشخص می کند. درباره دنیزلی که او قبلا در ایران بوده و همه با سبک مربی گری او آشنا هستند. درباره استراماچونی بازیکنان با او کار نکرده اند اما رسانه ها و طرفداران فوتبال او را می شناسند و او از کشوری که استاد دفاع کردن هستند به ایران آمده. نمی دانم او در استقلال چطور کار می کند اما در ایتالیا به این معروف است که تیم هایش خوب دفاع می کنند. کالدرون هم که از آمریکای جنوبی است و سبک های مختلفی دارد. قطعا لیگ جذابتر خواهد شد.»

او ادامه داد: «همه تیم ها به موقع شروع کرده اند و برخلاف سالهایی که مربی مشخص نبود و پیش فصل کارها انجام می شد و سپس مربی تیم را ارنج می کرد، همه تیم ها از جمله استقلال به موقع کارشان را شروع کرده اند و با بازیکنان هم مذاکره می کنند و این نکته به لیگ کمک می کند.»

هادی عقیلی در بخشی دیگر از حرف هایش با اشاره به موضوع جدایی و خداحافظی اش از تیم ملی، برای اولین بار پشت پرده ها را گفت. عقیلی در این باره توضیح داد: «من که از تیم ملی جدا شدم عده ای می خواستند من برگردم و عده ای هم نمی خواستند. بعد از بازی لبنان من به لیگ قطر رفتم. اول بازی مصدومیت سختی داشتم، بعد بازی کره را از دست دادم، در آن حین مربی بدنساز تیم یا پزشک تیم آقایان شهاب و خانلری با من در تماس بودند، شهاب می گفت اگر برگردی من تو را سه روز قبل از بازی کره آماده می کنم. به کیروش هم گفته ام سه روز قبل از بازی او را با توجه به مصدومیت تحویلتان می دهم. اما در نهایت تصمیم بر این شد که من به تیم ملی دعوت نشوم.

عقیلی در توضیحات بیشتر افزود: «من روز یکشنبه مصدوم شدم؛ در کشورهای خارجی معمولا تست هایی انجام می دهند که ببینند می توانی به بازی برگردی یا نه. من در لیگ قطر بازی کردم و بعد از 4 شکست که بدون حضور من بود، این بار بردیم و من هم گل زدم. در چهار بازی من سه گل زدم. وقتی فردوسی پور از کیروش پرسید چرا هادی به تیم دعوت نشده او پاسخ داد که من از مصدومیت رنج می برم. فردوسی پور هم در جواب به اینکه اتفاقا من 4 بازی کرده ام و گل هم زده ام اشاره کرد.

این بازیکن تاکید کرد: «من مصدوم نبودم اما به تیم دعوت نشدم. در واقع ماجرا اینگونه بود که به بازی لبنان که رسیدیم از من دعوت شد وبه اردوی تیم ملی آمدم اما از برخی مسائل خبر نداشتم. چرا که فدراسیون برای ما بلیت می گیرد و ما می رویم. اما همان جلسه اول که در اردو بودیم کیروش به من گفت من بازی ات نمی دهم. گفتم هنوز که یک هفته به بازی مانده. چرا؟ گفت تصمیم این است. بعدها فهمیدم موضوع این بوده که من اصلا قرار نبوده به تیم دعوت شوم و این شوک به ایشان بوده و بدون هماهنگی با ایشان من به بازی لبنان دعوت شدم!»

او ادامه داد: «کیروش و کمک هایش سر میز نشسته بودند که کمک ها می گویند ما یک اشتباهی کردیم می خواهیم به شما بگوییم. او هم وقتی می فهمد مرا به اشتباه دعوت کرده اند خیلی ناراحت می شود. هرکسی ظرفیت و نقطه جوشی دارد، ایشان با این ماجرا به نقطه جوش رسیدند و عصبانیتشان را به من انتقال دادند. متاسفانه در اردوی تیم ملی برخورد خوبی با من نمی شد در حالی که من هنوز جریان را نمی دانستم و بعدها که از اردو خارج شدم فهمیدم من قرار نبوده دعوت شوم. بر مبنای همین رفتارها من از اردو خارج شدم و جریان اینگونه بود ، بنابراین نه کیروش مقصر بود نه من.»

این بازیکن درباره نامه بخشش که قرار بود توسط او و رحمتی امضا شود، گفت: «آقای نکونام(کاپیتان وقت تیم ملی) با من تماس گرفت گفت هادی جریان اینطوری است حاضری؟ گفتم من عذرخواهی می کنم اگر آقای کیروش مرا به تیم ملی دعوت هم نکرد، نکرد. نکونام هم گفت کیروش گفته فقط در یک خبرگزاری از مردم عذرخواهی کن. اما مهدی رحمتی را به برنامه نود بردند که عذرخواهی کند و در ادامه اتفاقاتی پیش آمد و او عذرخواهی نکرد.»

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير