• یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | Sunday 05 February 2023
  • بروز رسانی شده: سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
صفحه نخست >> ورزش تاریخ نشر: جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

مروری بر عادت‌های جالب بازیکنان تیم‌ملی

 از شکموترین بازیکن تا استاد پلی‌استیشن!

مروری بر عادت‌های جالب بازیکنان تیم‌ملی

در این گزارش قصد داریم مروری بر عادات جالب بازیکنان تیم‌ملی فوتبال داشته باشیم.

 بدون شک از تیم ملی هشت سال اخیر ایران می توان به عنوان یکی از محبوب ترین تیم های تاریخ فوتبال کشور یاد کرد. تیمی که سال به سال در تورنمنت های مختلف قوی تر و متحدتر شد و در نهایت این اتحاد به دل مردم هم راه پیدا کرد. تیم ملی ایران طی سال های گذشته معمولا بازیکنان ثابت زیادی داشته. از علیرضا بیرانوند در درون دروازه تا مسعود شجاعی در خط هافبک و سردار آزمون در خط حمله. در کنار این بازیکن ها ستاره های دیگری هم لباس تیم ملی را پوشیدند که نزد مردم محبوبیت زیادی پیدا کردند. چند وقت پیش در گزارشی درباره عادت های عجیب و غریب کارلوس کی روش گزارشی منتشر کردیم و حالا قصد داریم در این گزارش مروری روی عادات عجیب و غریب بازیکنان تیم ملی ایران داشته باشیم.

خوش صدا ترین
این ویژگی برای همه مشخص است که به علیرضا بیرانوند مربوط می شود. دروازه بان تیم ملی ایران که بارها حتی در برنامه های تلویزیونی هم اقدام به خوانندگی کرده. علیرضا معمولا هم آهنگ معروف لری را در اردوی تیم ملی می خوانده و در مقابل سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش خیلی وقت ها برای عوض شدن فضای جلسات فنی و اینکه با دروازه بانش رابطه خوبی داشت از او درخواست خوانندگی می کرد.

قهرمان رشته های غیرفوتبالی
در جریان اردوهای تیم ملی همیشه بازی های سرگرم کننده ای برگزار می شد و بچه های ملی پوش در رشته هایی مثل پینگ پنگ و دارت به رقابت می پرداختند. اگر بگوییم در زمینه پینگ پنگ احسان حاج صفی بهترین بازیکن تیم ملی است اصلا پر بیراه نگفتیم. در بازی دارت هم همیشه از بین کریم انصاری فرد و پژمان منتظری یکی برنده رقابت با دیگر هم تیمی هایش می شود.

استاد پلی‌استیشن
برای نام بردن از استاد بازی های کامپیوتری باید از سردار آزمون نام ببریم. ستاره باشگاه زنیت روسیه که در اردوهای تیم ملی همیشه مقابل رقبای خودش به برتری می رسد. سردار در زمینه بازی پلی‌استیشن مهارت بسیار زیادی دارد و به ندرت پیش آمده کسی او را از یپش رو بردارد.

شوخ ترین بازیکن
زمانی که آندرانیک تیموریان از بازی های ملی خداحافظی نکرده بود لقب شوخ ترین بازیکن اردوهای تیم ملی را برای خودش کرده بود. بعد از اینکه آندو از تیم ملی رفت جای خودش را به بیرانوندی داد که معمولا همیشه جو اردوهای تیم را دست می گیرد. بیرو حتی یکی از معدود بازیکنانی بود با کارلوس کی روش هم زیاد شوخی می کرد و در کل رابطه بسیار خوبی با سرمربی پرتغالی داشت.

بهترین رقاص
با توجه به ویدیوهایی که از دفاع چپ تیم ملی ایران منتشر شده دیگر همه فهمیدند که میلاد محمدی با این ویژگی بین طرفداران و دیگر بچه ها شهره شده. جالب اینجاست که حتی خود کی روش بارها در جلسان فنی از میلاد خواسته به خاطر تغییر روحیه دیگر بازیکنان برقصد و آنها را حسابی شاد کند.

کتاب خوان ترین بازیکن
شاید نام بردن از مهدی طارمی و سردار آزمون در بین کتاب خوان ترین بازیکنان تیم ملی خیلی عجیب باشد اما باید بگوییم که زوج خطرناک خط حمله تیم ملی در این زمینه غیرقابل پیش بینی ظاهر شدند و اتفاقا کتاب خوان ترین هستند. به این دو بازیکن سعید عزت اللهی و مرتضی پورعلی گنجی را هم باید اضافه کرد که از کتاب خواندن خیلی خوش شان می آید.

شکموترین بازیکن
برای نام بردن از بازیکنی که این ویژگی را دارد باز هم باید اسم علیرضا بیرانوند را بیاوریم. طبق روایت هایی که دیگر بازیکنان تیم ملی داشتند، بیرانوند به شدت اهل خوردن است و در اردوهای خارجی رکورددار حضور در مک دونالد و خوردن ساندویچ است.

منبع : خبرآنلاین

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير