• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶

دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران : ایجاد ۱۰۰ فرصت شغلی برای جامعه هدف بهزیستی در مجموعه کاسپین آبی رفاه

مدیرکل بهزیستی استان مازندران اظهار داشت: همکاری بهزیستی مازندران با بخش خصوصی و شرکای اجتماعی اش روزبه روز بیشتر می‌شود و این مهم مدت هاست بعنوان رویکردی جدی در بهزیستی مازندران مد نظر قرار گرفته است.

دکتر آرام مدیرکل بهزیستی مازندران :  ایجاد ۱۰۰ فرصت شغلی برای جامعه هدف بهزیستی در مجموعه کاسپین آبی رفاه

 

به گزارش ( باران ) به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، احمد حسین زادگان استاندار مازندران ، محمد دامادی نماینده مردم شریف ساری در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی مجموعه فرهنگی تفریحی ورزشی کاسپین آبی رفاه در ساری افتتاح شد.

دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه مراسم افتتاح در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت واگذاری امور به بخش خصوصی گفت: این مرکز بزرگترین نمونه در شمال کشور است که با توجه به تفاهم صورت‌گرفته 100 فرصت شغلی در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار گرفته است.

مدیرکل بهزیستی استان مازندران اظهار داشت: همکاری بهزیستی مازندران با بخش خصوصی و شرکای اجتماعی اش روزبه روز بیشتر می‌شود و این مهم مدت هاست بعنوان رویکردی جدی در بهزیستی مازندران مد نظر قرار گرفته است.

دکتر آرام ورزش و آرامش تمدد جسمی و روحی را فاکتوری مهم در توانبخشی و توانمند سازی معلولان دانست و گفت: تحرک، ورزش و در ادامه ورزش قهرمانی به افزایش خود باوری افراد توانخواه کمک می‌کند و کیفیت زندگی فردی و اجتماعی آنها را بهبود می بخشد.

مدیرکل بهزیستی استان ساخت اولین استخر ویژه معلولین شمال کشور در ساری را ازجمله تلاش‌های بهزیستی مازندران برای افزایش نشاط جسمی و روانی معلولان استان اعلام کرد و افزود: در کنار این تلاش ها، آموزش عمومی و کمک و حمایت از هیأت های ورزشی معلولان توسط بهزیستی صورت می‌گیرد.

دکتر آرام در پایان اظهار داشت: همینک بیش از ۱۱۰ مرکز شبانه و روزانه به مددجویان ارائه خدمت می‌کنند و در کنار آن اشتغال جامعه هدف از طریق طرح های بخش خصوصی مورد توجه جدی ماست.

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير