• یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ | Sunday 05 February 2023
  • بروز رسانی شده: سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
صفحه نخست >> ورزش تاریخ نشر: جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱

استاندار و مدیران مازندران با ادای احترام به شهدا به پیشواز دهه فجر رفتند

مقام عالی دولت در استان همراه با برخی مدیران استان در آستانه ایام الله دهه فجر امروز صبح با حضور در گلزار شهدای ساری و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام به پیشواز برنامه های گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رفتند. ‎

استاندار و مدیران مازندران با ادای احترام به شهدا به پیشواز دهه فجر رفتند

 

احمد حسین زادگان به همراه جمعی از مدیران استان با حضور در آرامگاه ملامجدالدین ساری، با غبار روبی، عطرافشانی مزار شهدا و اهدای گل به شهیدانی که برای سرافرازی انقلاب و ایران اسلامی جانفشانی نمودند، ادای احترام کردند.

استاندار مازندران در حاشیه برگزاری این آیین عنوان کرد: مسئولان امروز با حضور بر سر مزار شهدای انقلاب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رشادت آن دلاور مردان، دوباره با آرمانهای انقلاب تجدید پیمان می کنند. 

احمد حسین زادگان، گفت: مسئولان با حضور بر سر مزار شهدا اعلام می کنند که یاد و خاطره آنها برای همیشه در میان مردم زنده خواهد ماند.

وی یادآور شد: مردم و مسئولان فراموش نمی کنند که شهدا با این ایثارگری هایشان رسالت سنگینی بر دوش تک تک افراد جامعه گذاشته اند. 

نماینده عالی دولت در مازندران با تاکید بر اینکه ملت همواره پشتوانه این نظام هستند، اظهار داشت: مردم در صحنه های مختلف انقلاب و بعد از آن در عرصه های مختلف این حضور خودر ا نشان دادند.

او بیان داشت: انقلاب اسلامی و ابعاد مختلف آن بوژه دستاوردهای نظام را باید به نسل جوان معرفی کرد . 

مازندران در دوران انقلاب اسلامی 80 شهید و 45 جانباز را تقدیم نظام کرد.

در دهه فجر امسال قرار است 766 طرح با اعتبار 1041 میلیارد تومان در مازندران به بهره برداری برسد.

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير