• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵

معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران: نفوذ اورژانس اجتماعی در تمامی لایه های جامعه نتیجه اعتماد مردم است

وحید حسین زاده گفت: مددکاری باید از نیاز محور و مشکل محور بسمت جامعه محور،محله محور وآینده محورسوق پیدا کند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران: نفوذ اورژانس اجتماعی در تمامی لایه های جامعه نتیجه اعتماد مردم است

 

 

کارگاه آموزشی فرایندها و تکنیک های مددکاری فردی  ویژه کارشناسان اورژانس اجتماعی  و مراکز تابعه امور آسیب دیدگان اجتماعی با حضور وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی استان در مجتمع فرهنگی آموزشی شهید بهشتی خزرآباد برگزار شد.

به گزارش باران به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، حسین زاده، با اشاره به تاثیر مددکاران بر ارتقا کیفیت زندگی مددجویان گفت: مددکاری باید از نیاز محور و مشکل محور بسمت جامعه محور،محله محور وآینده محورسوق پیدا کند.

 معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران، مددکاران اورژانس اجتماعی را سفیران سلامت اجتماعی توصیف کرد و یادآور شد: امروزه  با اعتماد مردم ، اورژانس اجتماعی در تمام لایه های جامعه نفوذ کرده است.

وی  یکی از عوامل موفقیت و قدرت سازمان بهزیستی را فعالیت منابع انسانی متخصص و متعهد در حوزه های مختلف جامعه برشمرد و افزود: 
اورژانس اجتماعی تخصصی ترین نهاد در سازمان بهزیستی می باشد که مداخلات اجتماعی و روانی را بصورت رایگان به مردم ارائه می کند .

حسین زاده اصلی ترین کار مددکاری را اعتمادسازی عنوان کرد و گفت:  مددکار باید از منابع اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی جامعه آگاه باشد و از این منابع برای توانمندسازی جامعه هدف بکار گیرد

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان با بیان اینکه مددکاری اجتماعی ، خدمتی حرفه ای است  که بر پایه ی دانش و مهارتهای خاص قرار گرفته است تصریح کرد: هدف مددکاری باید کمک به افراد ، گروهها و یا جامعه باشد  تا بتوانند استقلال شخصی ، اجتماعی و رضایت خاطر فردی واجتماعی به دست آورند .

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير