• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳

با حضور مدیر کل بهزیستی استان؛ از پرستاران شاغل در بهزیستی مازندران تجلیل بعمل آمد

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پرستاران شاغل در بهزیستی استان مازندران در شیرخوارگاه شکوفه تجلیل شدند.

با حضور مدیر کل بهزیستی استان؛  از پرستاران شاغل در بهزیستی مازندران تجلیل بعمل آمد

مدیر کل بهزیستی استان، تلاشها و خدمات پرستاران بهزیستی و شاغلین درمجموعه این اداره را توشه ای برای آخرت دانست و گفت : نامگذاری این روز تحت عنوان روز پرستار فرصتی است برای تقدیر از خدمات این عزیزان ، که از جان دل برای خدمت به نیازمندان ومددجویان ، همت می گمارند.

دراین مراسم که با حضور دکتر سید سعید آرام مدیر کل، وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران و موسوی رییس اداره بهزیستی شهرستان ساری  برگزارشد، با اهداء لوح سپاس از پرستاران شاغل در بهزیستی استان تجلیل بعمل آمد. به گزارش باران به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان مازندران ، دکتر آرام با اشاره به نقش مهم حضرت زینب (س) به عنوان یک پرستار واقعی در تاریخ اسلام گفت : پرستاران شاغل در بهزیستی با تأسی از این الگوی والامقام در مسیر خدمت به جامعه هدف گام برمیدارند.

وی تلاشها و خدمات پرستاران بهزیستی و شاغلین درمجموعه این اداره کل را توشه ای برای آخرت دانست و گفت : نامگذاری این روز تحت عنوان روز پرستار فرصتی است برای تقدیر از خدمات این عزیزان ، که از جان دل برای خدمت به نیازمندان ومددجویان ، همت می گمارند.

مدیر کل بهزیستی استان مازندران با بیان اینکه عالی ترین نوع خدمت در بهزیستی در مراکز نگهداری از کودکان ارائه میشود، افزود: پرستاری از فرزندانی که از محبت و حضور والدین خود محرومند، کاری بسیار ارزشمند است و مادریارانی که همچون مادرانی دلسوز، شبانه روز بر بالین این فرزندان هستند از اجر معنوی و والایی برخوردار می باشند.

وی با اشاره به رسالت اصلی پرستاری در مراقبت توامان از جسم و روح بیمار تصریح کرد: مربیان و پرستاران حوزه توانبخشی نیز با دلسوزی و احساس وظیفه، اخلاص، صبر و شکیبایی همواره در مسیر خدمات بهزیستی نقش بسزایی داشتند .

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير