• دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Monday 16 May 2022
  • بروز رسانی شده: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: دوشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۳

دهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد/ بررسی موضوعات مرتبط با لایحه بودجه سال 98

دهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور دکتر اسماعیلی رییس مجمع نمایندگان مازندران، دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران، مدیران عضو شورا با دستور کار بررسی موضوعات مرتبط با دستگاهها در لایحه بودجه سال 98 برگزار شد.

دهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد/ بررسی موضوعات مرتبط با لایحه بودجه سال 98

دهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور دکتر اسماعیلی رییس مجمع نمایندگان مازندران، دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی مازندران، کامران اصغری رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و مدیران عضو شورا با دستور کار بررسی موضوعات مرتبط با دستگاهها در لایحه بودجه سال 98 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی مازندران دکتر آرام با اشاره به ضرورت اجرای قانون حمایت از معلولین اظهار داشت: اعتبارات اجرای این قانون در همه زمینه ها باید افزایش یابد و از نمایندگان مجلس انتظار دفاع از مواد مربوط به این قانون در لایحه بودجه را داریم.

وی ادامه داد: اعتبارات مربوط به حمایت از مراکز نگهداری و درمان معتادان، اورژانس اجتماعی، مراکز نگاهداری کودکان بی سرپرست، کاهش آسیب های اجتماعی و... نیز نیاز به حمایت در مجلس شورای اسلامی دارد.

 

 

همچنین علی اسماعیلی رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: دشمنان بدنبال اعمال فشار اقتصادی بر کشور عزیزمان هستند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند. وی افزود: برای اولین بار است که آمریکا در وزارت امور خارجه اش گروه اقدام علیه ایران تشکیل داده است. نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت خاطرنشان کرد: با همه این شرایط اکنون اقتصاد کشور نسبت به گذشته هماهنگ تر شده است و با کمک هم می توانیم به بهترین ها برسیم. رییس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به ضرورت هم افزایی جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور بیان داشت: میزان نقدینگی در کشور بسیار بالاست و اگر به هر سمتی به غیر از تولید برود می تواند ایجاد بحران کند. وی  افزود: زحمات شبانه روزی همه مسئولین که به صورت جهادی کار می کنند را می بینیم و باید یادمان باشد که برای حل مشکلات کشور باید پشت سر رهبری حرکت کنیم.

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير