• چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 19 June 2024
  • بروز رسانی شده: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۴
صفحه نخست >> مددکاری اجتماعی تاریخ نشر: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷

عیادت مدیر کل بهزیستی استان مازندران از کودکان بستری در بیمارستان بوعلی

همزمان با نخستین روز از هفته کودک دکتر سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی و وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی استان به عیادت کودکان بستری در بخش های مختلف بیمارستان بوعلی رفتند.

عیادت مدیر کل بهزیستی استان مازندران از کودکان بستری در بیمارستان بوعلی

دکتر آرام در حاشیه این دیدار  با بیان اینکه کودکان ، آینده سازان این مملکت و امیدهای روشن فردای این آب و خاک هستند؛گفت: با شناخت در وظایف، حقوق و عوامل رشد و تعالی کودکان، آینده روشنی را برای کودکانی که در پرتو تعالیم روشنی بخش اسلام، رشد می یابند و سکّان کشتی فردای این مرز و بوم را به دست می گیرند رقم بزنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از نابسامانی های روانی و اخلاقی انسان، از تربیت نادرست در دوران کودکی سرچشمه می گیرد، خانواده را زیربنایی برای باورها، ارزش ها و نگرش های فرهنگی جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: دوران کودکی در برابر دوره های دیگر زندگی هم، نقش زیربنایی دارد چنانچه بسیاری از نگرش ها و ارزش ها و نیز عادت ها و ویژگی هایی که در دوران کودکی در وجود انسان شکل می گیرد، در تمام مراحل زندگی باقی می ماند و بر آینده شخص اثر می گذارد.

دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان تصریح کرد: مهمترین هدف معرفی هفته ای به نام کودک؛ برای این است که جایگاه کودک واهمیت دوران کودکی را همه جامعه وخانواده وهم به کودکان گوش زد کنیم، که دوران کودکی جزء مهم ترین دوران زندگی بشر است .

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير