• سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ | Tuesday 03 October 2023
  • بروز رسانی شده: پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
صفحه نخست >> روانشناسی اجتماعی تاریخ نشر: چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷

رعایت حقوق جامعه هدف از وظایف اصلی بهزیستی است

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در همایش علمی_کاربردی مدیران حراست بهزیستی سراسر کشور در همدان گفت: سه راهبرد و استراتژی اصلی یعنی اقدامات پیشگیرانه، اثربخشی و شمول حداکثری را سرلوحه کار خود قرار در دولت تدبیر و امید قرارداده ایم.

رعایت حقوق جامعه هدف از وظایف اصلی بهزیستی است

پایگاه خبری باران به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، همایش علمی کاربردی مدیران حراست بهزیستی سراسر کشور با حضور «انوشیروان محسنی بندپی» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، «سید محمدرضا هاشمی نیا» مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مرکزی حراست، «حسین نحوی نژاد» معاون توانبخشی، «فاطمه عباسی» رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد، «سید مهدی میرشاه ولد» مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل در هتل باباطاهر همدان برگزار شد.

 

 

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در این همایش، با اشاره به عدم توجه و تلاش برای ارتقای سلامت اجتماعی و روانی جامعه درسالهای گذشته افزود:اگر به سلامت اجتماعی و روانی جامعه همچون سلامت جسمی واقتصادی توجه می‌شد اکنون با مشکلات کمتری درزمینه آسیبهای اجتماعی روبرو بودیم.

 

محسنی بندپی، سه راهبرد و استراتژی اصلی یعنی اقدامات پیشگیرانه، اثربخشی و شمول حداکثری را سرلوحه کار خود در دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: جلوگیری از ناشنوایی افراد در جامعه، غربالگری تنبلی چشم، پیشگیری از معلولیت‌ها، غربالگری ژنتیک و ارتقای ارائه‌ خدمات به جامعه هدف سازمان از دیگر اقدامات سازمان بهزیستی است.
 

وی محور اصلی توسعه جامعه را سلامت اجتماعی دانست و اظهار کرد: این موضوع طی سال های  اخیر مورد توجه قرارگرفته است وسازمان بهزیستی نیز به عنوان یکی از سازمان‌های مهم و کلیدی در تامین و ارتقای سلامت روانی- اجتماعی جامعه نقش اساسی ایفا نموده و توسعه کمی و کیفی و تسهیل دسترسی به این خدمات را در دستور کار خود قرار داده است.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان رعایت حقوق جامعه هدف را از وظایف اصلی حراست عنوان کرد و یادآور شد: درسازمان، مدیران حراست و مشاورین به نوعی مدیر دستگاه خود هستند که با برخورداری از اطلاعات برون و درون سازمانی می‌توانند در فرایند تصمیم گیری صحیح، مدیران خود را یاری رسانند

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير