• جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Friday 04 December 2020
  • بروز رسانی شده: سه شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
صفحه نخست >> آموزش تاریخ نشر: جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت روز معلم

با تجلیل از جامعه فرهنگی استان صادر شد ...

   پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت روز معلم

 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز معلم پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش  باران به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن پیام «عسکری نیکزاد» به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« اِنی بُعِثتُ مُعَلِما »

خورشید پگاه  تهذیب درخشیدن گرفت، در بهاری سراپا مهر و معرفت و  تمثال تو ای معلم فرهیخته! از عالم بالا بر پهن‌دشت خاک، ترنم رویش را برانگیخت.

اینک که نغمه آفرینش بر بربط تجلیل  چون تویی نواختن گرفت، هم‌گام  و هم‌پای با جشن میلاد امام زمان (عج)که معماری و ساختن نظام هستی به امر الهی در ید قدرتش قرار یافته است. پیشوایی که در بهار حضور، برانگیخته خواهد گشت و بساط لشکر تاریکی و ظلمت و جهل  را برخواهدچید.  بر همه مسلمانان مبرهن است، در چرخه حیات کاروان معلمان و استادان آستان علم و ادب  و تعیلم و تربیت، رهروان راستین حضرتش هستند، منور و پاینده باد روشنای چراغ  راه مهرورزی نیکان عالم ‌.

اینجانب بر خویش فرض می‌دانم ضمن تبریک و تهنیت ایام الله شعبانیه و گرامی‌داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و امام و شهیدان، که چراغ افروزان کیان ایران اسلامی اند؛ و بر تارک تاریخ این سرزمین تا همیشه  ثبت و ماندگار خواهند ماند.  بر ماست که  با صیانت از مورایث ملی و مذهبی و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت و مسئولان امر، احیاگر  فرهنگ  اسلام ناب محمدی باشیم.

در خاتمه به جامعه کوشا و پرتلاش و خدوم فرهنگی دست‌مریزاد و خدا‌قوت می‌گویم  و امید آن دارم که در سایه‌سار الطاف پروردگار همواره پیروز و کامکار باشند.

                                                                                                  عسکری نیکزاد

                                                                                 مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران

حمايت مالي درگاه پرداخت مشاوره آنلاين
گالري تصاوير